Fyzioterapie, rehabilitace - Zbiroh (Rokycany)

Jak se k nám objednat na fyzioterapii

Vážení pacienti,

v rámci zajištění co nejhladšího procesu objednání terapie na našem pracovišti si vás dovolujeme požádat o dodržení následujícího postupu, který - jak věříme - přispěje k oboustranné spokojenosti:

Úhrada terapie v hotovosti

Nejjednoduším způsobem, jak se k nám objednat, je vyplnění online formuláře. Po jeho odeslání vás budeme v rámci možností co nejdříve kontaktovat a domluvíme se s vámi na termínu návštěvy.

Objednat se u nás můžete však také prostřednictvím e-mail adresy info@fyzioterapievonasek.cz nebo telefonicky na číslech 371 794 555 a 724 050 177.

Úhrada terapie zdravotní pojišťovnou

Chcete-li absolvovat terapii hrazenou zdravotní pojišťovnou a nejedná se o akutní stav či úraz, OBJEDNEJTE SI NEJDŘÍVE TERMÍNY REHABILITACÍ na tel. 371 794 555 nebo osobně a poté navštivte naše spolupracující lékaře, nechte si provést vyšetření a vystavit poukaz FT na fyzioterapii (prázdný tiskopis i vzor správně vyplněného poukazu nalzenete níže v části Ke stažení).

U poukazů vystavených jinými odborníky, než našimi spolupracujícími lékaři, je nutná telefonická konzultace vzhledem

  • ke kvalitě předpisu,
  • k platnosti poukazu (7 dní od vystavení),
  • a event. k možným změnám po domluvě s indikujícím lékařem.

Spolupracující lékaři

  • MUDr. Vlasta Rudolfová, RCR Rokycany, rehabilitační lékař - smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, tel.: 371 725 479
  • MUDr. Romana Bártová, Zbiroh, rehabilitační lékař - smlouvy s VOZP a ČPZP, tel.: 607 151 013
  • Medicentrum Beroun - smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, tel.: 311 746 391

Ke stažení

zpět